Pozantı Catering – Toplu Yemek

Pozantı Catering – Toplu Yemek

Pozantı Catering – Toplu Yemek

Pozantı catering-toplu yemek hizmeti veren Hisar Tuncer Yemekçilik olarak toplu yemek ihtiyaçlarını çözümler sunmaktayız. Catering firmaları arasında lezzetli ve çeşitli menülerimizle fark yaratmayı başarmış durumdayız. Pozantı halkının en çok tercih ettiği catering şirketi olmaktan gurur duyarız. Toplu yemek gereksinimi olan iş yerlerine, fabrikalara, okullara, hastanelere ve daha birçok sektörde hizmet veren iş kollarına tabldot yemek hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve lezzetli yemekleri siz değerli Pozantı halkına ulaştırmak bizim en temel öncelikli hedefimizdir.

Pozantı Kurumsal Catering

Catering şirketi olarak hizmeti veren onlarca firmayı internette ya da çevrenizde araştırma yaparken görürsünüz.

Öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken şey, ilgili firmanın kalite sertifikaları olmalarıdır. Helal Gıda Sertifikası, ISO 22000 Gıda Güvenliği Sertifikası, Hijyen Sertifikası gibi sertifikaların olması gerekmektedir. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı en önemlisi de TSE Covid 19 Güvenli Üretim Sertifikası bulunmalıdır. Hisar Tuncer Yemekçilik olarak gerekli tüm sertifikalarımız olmakla beraber kurumsal catering firmaları arasında yer almaktayız. İkinci olarak dikkat etmeniz gereken konu yemek şirketleri olarak kullandıkları malzemelerdir. Bizler yemediğimizi yedirmiyoruz. Kullandığımız tüm ürünler piyasanın en kaliteli, taze ve helal gıdalarından oluşmaktadır. Üçüncü olarak da sadece uygun fiyata aldanarak catering firmasından hizmet almamalısınız. Maliyeti dahi kurtarmayan fiyat veren firmalar ne yazık ki merdiven altı olarak tabir ettiğimiz tarzda çalışma şekillerinde çalışmaktadır. Son olarak ise dikkat etmeniz gereken konu, catering firmasının aylık yemek menüsüne bakmış olmanızdır. Hisar Toplu Yemekçilik firması olarak, aylık olarak yemek menüsü hazırlamaktayız. Özel istekleriniz dahlinde menülerimiz size ve şirketinize göre de hazırlanabilir.

Hisar Toplu Yemekçilik olarak, toplu yemek siparişlerinize de cevap vermekteyiz. Düğün yemekleri, mevlit yemekleri, cenaze yemekleri, toplantı yemekleri, piknik organizasyonları talebiniz olduğunda iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Yerinde üretim yapılmasını isteyen müşterilerimiz de vardır. Sizde yerinde profesyonel ve işin ehli şefler ile yerinde üretim yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmaktır.

Pozantı Taşımalı Yemek

Taşımalı yemek hizmetinde, hijyenik mutfaklarımızda yapılan yemekler, uzman kadro tarafından tüm kalite kontrolleri yapılarak yemek çıkış onayı verildikten sonra geliştirilmiş kapalı termobox sistemi ile hijyenik ve güvenilir bir şekilde dilediğiniz bölgeye sevk edilmektedir.

Taşıma yemek hizmetinde en temel amaçlarımızdan biri de her bütçeye ve her zevke uygun temiz, hijyenik şartlarda keyifle yenilebilir yemek üretimi yapmaktır. Menülerimizdeki yemekler kalori ve besin değerleri göz önüne alınarak tecrübeli gıda mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Pozantı Yerinde Üretim

Yerinde üretim hizmetinin temel mantığı aslında kurumların kendi üretim alanlarında hazırlanarak servise sunulmasıdır. Üretim ortamında projelendirilme sonrası gerekli ekipmanlar anlaşma dahilinde Hisar Toplu Yemekçilik tarafından tedarik edilebilmektedir.

Bulunduğunuz yerde kurulu bir mutfak düzeniniz varsa veya mutfak kurulumuna uygun yeterli alanınız var ise uzman ekibimizle size en iyi çözüm ortağı olmaktayız. Yerinde üretim modeli ile size özel zengin menü seçeneklerimiz mevcuttur. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda menülerimizde ve kullandığımız malzemelerde değişiklik yapabilirsiniz.

Pozantı Catering Hizmeti

Hisar Toplu Yemekçilik firması, düzenli, istikrarlı ve kaliteli sunumu sayesinde kısa sürede bir çok sektörde başarıya ulaşmıştır. Eğitim sektöründen sağlık sektörüne, fabrikalardan kamu kurumlarına kadar onlarca sektörde geniş ve büyük müşteri portföyüne ulaşmayı başarmıştır. Pozantı catering firmaları arasında kalite ve lezzet anlayışıyla firmamız en üst sıralarda yer alarak her geçen gün yerini korumak adına çalışmalarına devam etmektedir. Kullandığımız ürünleri titizlikle seçiyoruz. Türk gıda kodeksine uygun olarak tedarik yapan firmamız İSO 9001 İSO15000 proseslerinden geçmiştir. Ayrıca firmamız helal gıda sertifikasına sahiptir

Pozantı Düğün Yemekleri

Hisar Toplu Yemekçilik olarak düğün yemeklerini istediğiniz saatte ve yerde sıcak, hijyenik bir şekilde hazırlayarak misafirlerinize sunmaktayız.

Düğün yemeklerinde menüde genelde et ya da tavuk tercih edilmektedir. Arzu ve istek doğrultusunda menülerimizde istediğiniz yemekler yer alabilmektedir. Siz ne istiyorsanız mutfağımızda o pişmektedir.

Düğün gibi özel günlerinizde yemek yapmaya zamanınız yok ya da çok sayıda davetli yüzünden o kadar yemeği nasıl yetiştireceğinizi bilmiyor musunuz? Bizimle bir gün önceden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz menüyü hazırlayarak kapınıza kadar getiriyoruz. İstemeniz halinde yemekler ekiplerimiz tarafından da servis edilebilmektedir.

Düğün yemeklerinde ki farkı bizimle tadabilirsiniz. Ev usulü yemekleri Hisar Toplu yemekçilik ile tadarak deneyimleyebilirsiniz.

Pozantı Mevlit Yemekleri

Mevlit gibi özel günleriniz de yemek yapmaya vaktiniz olmayabilir. Bu bilinç ile sizlere sıcak yemek hizmeti vermekteyiz.  Talebiniz üzerine personellerimizle servis hizmeti de vermekteyiz.

Pozantı Cenaze Yemekleri

Cenaze gibi zor günlerinizde her zaman olduğu gibi yanınızdayız. Bu zor gününüzde yemek ile uğraşmayıp hemen bizimle iletişime geçerek bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz. Cenaze evine yemek göndermek isterseniz de yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pozantı Piknik Organizasyonları

Piknik organizasyonlarınızı önceden bize haber ederek sizin için organize edebiliriz. Mutfağımızda ki tecrübeli ekibimizle her şey harika olacaktır, hiç şüpheniz olmasın. Yıllardır toplu yemekçilik sektöründe hizmet veren yemek firmamız sayesinde piknik organizasyonlarınız daha keyifli ve rahat bir faaliyete dönecektir. Piknik organizasyonlarınız için detaylı bilgi ve hizmet alımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pozantı Tabldot Yemek

Genelde firmalarda, hastanelerde vb. işletmelerde çalışanlara, misafirlere tabldot usulü yemekler verilmektedir. Kaliteli ve lezzetli tabldot yemek hizmetini istediğiniz adrese istediğiniz sayıda vermekteyiz. Tabldot yemek fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. tabldot yemek çeşitlerimiz oldukça zengindir. Her gün değişen menülerimizle çalışanlarınız yemeklerden şikayetçi olmayacak, çalışanlarınızdan yüksek verimlilik elde edeceksiniz. Pozantı yemek firmaları içinde Hisar Toplu Yemekçilik olarak en çok tercih edinen catering şirketi olmamızın altında yatan sır kaliteli ve lezzetli çeşitliliğimizdir. Toplu yemek siparişlerinizi bizi arayarak oluşturabilirsiniz. Kurumsal catering firması olarak yıllardır sektörün içinde var olduğumuzdan dolayı lezzet ve deneyim konusunda iddialıyız. Bizimle tanıştıktan sonra artık yemek şirketi aramayacak ve memnuniyetsizlikten dolayı hizmet aldığınız yemek şirketinizi değiştirmeyeceksiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Bu topraklar yetişen ürünler kullanıyoruz. Birbirinden lezzetli yemekleri yapmak için kaliteli ürünler ve malzemeler kullanmaktayız. Kaliteli ürünler ile usta şeflerimizin birlikteliğinden de birbirinden lezzetli onlarca çeşit yemekler yapmaktayız. Yıllardır sektörün içinde olan işin ehli şeflerimizi ve çalışanlarımızla siz değerli Pozantı halkına hizmet vermekteyiz. Yemeklerimizin hepsi uzman eğitmen şefler tarafından özel ve geleneksel yöntemlerle kısık ateşte uzun süre pişirilmektedir. Kesinlikle yemeklerimizde koruyucu hiçbir madde kullanmamaktayız. Ayrıca katkı maddesini hiçbir yemeğimizde de kullanmıyoruz. Her ay değişen menümüz, uzman şeflerimiz ve diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır.

Pozantı Catering sektöründe uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler ile birlikte kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Amacımız müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektir. Hisar Toplu Yemekçilik olarak Pozantı bölgesinde taşıma yemek, toplu yemek, paket yemek ve yerinde üretim hizmetleriyle işyerleri, firmalar ve ofisler gibi her sektörün yemek ihtiyaçlarına en iyi fiyatlarla çözüm ortağı olmaktayız.

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.